Öğrenci Eğitim ve Etkinlikleri
  • Sevgili Öğrenciler, üniversitemiz bünyesinde kurulan ve faaliyete geçen "Sürdürülebilir Öğretme ve Öğrenme Merkezi"nin gerçekleştirdiği 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi faaliyetlerine ve hepinizin yararlanabileceği Bahar Dönemi etkinlik takvimine https://stl.hacettepe.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Öğrencilere yönelik düzenlenen "Psikolojik Danışma ve Rehberlik Seminerleri" ve "Yaşam Becerileri" seminerlerine katılabilir, gerçekleştirilmiş olan seminerlere "Arşiv" bölümünden (https://stl.hacettepe.edu.tr/gecmis-etkinlikler-arsivi/)  erişebilirsiniz.

  • Fakültemiz öğrencilerine 18 Mart 2021 tarihinde HEM242 Afet Hemşireliği ve Yönetimi dersi kapsamında “Afet Farkındalık Eğitimi” verilmiştir. Detaylar için tıklayınız.

  • Fakültemiz dördüncü sınıf öğrencileri 22 Nisan 2021 Perşembe günü Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Sertifika Programı”na katılmıştır.     

  • Fakültemiz dördüncü sınıf öğrencilerine yönelik 30 Nisan 2021 Cuma günü 12:30-13:30 saatleri arasında Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Erişkin Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Burcu ÇINAR’ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemi Sürecinde Klinik Uygulamada Korunma ve Önlemler" konulu online eğitim  gerçekleştirilmiştir. 

  • Fakültemiz öğrencilerine yönelik 6 Mayıs 2021 Perşembe günü 12:30-13:30 saatleri arasında Doç. Dr. Sinem ÜZAR ÖZÇETİN'ın eğitici olarak yer aldığı "Pandemide Psikolojik Sağlamlık" konulu online eğitim gerçekleştirilmiştir. 

  • Fakültemiz akademik personeli ve öğrencilerine yönelik 18 Haziran 2021 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Afet Tıbbı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından çevrimiçi "Afet Farkındalık Eğitimi" gerçekleştirilmiştir.